Ümraniye Evden Eve Nakliyat

ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat ile ilgili hizmet ihtiyacınız var ise büyük olasılıkla nakliyat firması arayışı içerisindesiniz. Size kaliteli garantili ve sigortalı nakliyat anlayışı ile hizmet ediyoruz.Ev, iş yeri, depo gibi birçok alanlarda yer alan eşyaların bir yerden farklı bir adrese sevk edilmesi işlemleri oldukça meşakkatli bir dönemin yaşanmasında sebep olmaktadır. Eşyaların toplanması, kolilere aktarılmasının yanı sıra tüm eşya yükünün taşınma ve sevk işlemleri de yorucu olan çalışmalardır. Ayrıca son derece zaman alan işlemlerdir. Keza yeni yerleşim yerine nakil ve sonrasında tekrar eşyaların montajlanma süreci de yaşanır.

Tüm bu zorluklar ile baş etmeye çalışmak yerine uzman ve deneyimli bir ekip ile kısa sürede ev ya da iş yeri gibi birçok farklı alanda olan eşyanızın nakliyesi için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız aynı zamanda kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti alımınız için öncelikle firmamız ile irtibata geçerek hizmet talebinizi oluşturmanız gerekir. Ev ya da iş yerlerinin yanı sıra arşiv, depo alanı ya da çeyiz eşyası gibi farklı eşya sevk işlemleri ile ilgili de hizmet sunmakta olan firmamız uzman ve deneyimli ekip ile sizlere en kaliteli ve özenli hizmeti sunar.

Evden eve nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için yapacağınız başvuru sonrasında hizmet bedelinin hesaplanması için yetkili personelimiz taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adresi ziyaret ederek ücretsiz eksper hizmeti sunar.

Sunulacak olan ücretsiz eksper hizmeti sonrasında ise hizmet bedelinin hesaplaması yapılır. Hizmet bedeline onay vermeniz durumunda taraflar arasından sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmede yer alan tarih ve saatte ise işlemlere yer verilir.

Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte adresinize ulaşım sağlayan personelimiz tüm eşyanın toplanması ve paketlenmesi sonrasında kapalı kasa araçlara sevkini gerçekleştirir. Yapılacak olan sevk sonrasında yeni adresinize ulaşan eşyalarınız yerleştirilerek tarafınıza teslimat yapılır.

Evden Eve Nakliye de Sigorta Hizmeti

Evden eve nakliye hizmeti alımınızda düzenlenen sözleşme ile beraber sadece mutabakat ve yükümlükler değil aynı zamanda nakliye hizmeti de güvence altına alınmış olur. Hizmet sözleşmesi ile beraber sözleşme hükümlerinde yer alan tarih ve saat itibari ile beraber nakliyat sigortasından da yararlanmanız mümkün olur.

Ümraniye evden eve nakliyat kurumsal ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerde olası kaza, hasar ya da zarar karşı eşyanızın maddi giderini karşılaşma imkânı da sunulur. Evden eve nakliye hizmetlerinde sunulan nakliyat sigortası son derece önemli olup kaliteli ve garantili bir hizmet almanızı sağlayarak size avantajı da sunmaktadır.

Evden eve nakliye hizmet alımdan kaliteli, garantili ve güvenli işlemlere yer açarak ayrıcalıklı bir taşınmaya yer açmak için ise hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmet Bedeli Nasıl Belirlenir?

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları her taşınma hizmetinde farklılık göstermektedir. Gerçekleştireceğiniz evden eve nakliyat hizmet başvurusu sonrasında yetkili personelimiz taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adrese ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunacaktır. Sunulan eksper hizmetinde taşınacak eşya yükünden bina durumuna ve yeni yerleşim yeri ile olan mesafeye kadar her detay kaydedilir. Bunun yanı sıra firmamızdan talep edilen ek hizmetlere de yer verilerek hizmet bedeli hesaplanmış olur.

Evden eve nakliye hizmetinde belirlenen nakliye bedeline onay vermeniz durumunda ise sunulacak olan hizmet detayları ile ilgili olarak sözleşmeye yer verilir. Sözleşme kapsamında belirlenen gün ve saatte taşınma işlemleri ise uzman personelimiz tarafından profesyonel hizmet sunumu ile gerçekleştirilir.

 

Call Now Button