Sarıyer Evden Eve Nakliyat

sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat hizmet sektöründe kaliteli ve uzman kadromuz ile nakliyat sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek siz değerli Sarıyerli dostlarımıza sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz. Ev ya da iş yerlerinin taşınması işlemleri oldukça zorludur. Tüm eşyanın toplanmasının yanı sıra eşyaların sevk edilmesi ve tekrar yerleşimi de hem zaman anlamında sıkıntıya sokarken hem de bedensel olarak yorgunluğa sebep olur. Bunun yanı sıra psikolojik olarak da zorlu bir süreç yaşamanızda muhtemeldir.

Sarıyer evden eve nakliyat işlemlerinizde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden yararlanarak profesyonel desteği edinmenin avantajına sahip olmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamızdan taşınma işlemleri ile ilgili olarak destek almak için öncelikle başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Başvuru işlemleriniz sonrasında taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adrese firmamızın yetkili personeli ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunar.

Sarıyer Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti alım işlemleriniz ile beraber sorunsuz ve konforlu bir taşınmaya yer açmanız mümkün olur. Evden eve nakliyat hizmeti alım işlemlerinde öncelikle firmamıza başvuruda bulunmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin sonrasında taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adresinize yetkili personelimiz gelir. Ücretsiz eksper hizmeti sunmak için ziyarette bulunan personelimiz hizmet bedelinin hesaplanması için raporunu hazırlar. Belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz sonrasında ise hizmet sözleşmesi imzalanarak sözleşmede yer alan tarih ve saatte hizmet sunulur.

Sarıyer evden eve nakliye hizmeti sunumuna yer verecek olan ekibimiz tüm eşyanın toplanıp paketlenmesine yer açarken mobilya sökümlerini de gerçekleştirir. İş yeri taşıma hizmetinde tüm cihaz ve makine gibi parçalar da aynı özen ile paketlenir. Koli ve paketleme işlemleri sonrasında eşyalar kapalı kasa araçlara nakledilir. Asansörlü taşımacılık sistemine binanın uygun olması durumunda sistem kurularak kısa sürede ve güven ile eşyalar araca nakledilir.

Yeni yerleşim adresinize ulaştırılan eşyalarınız kapalı aksa araçlarımızdan taşınarak gerekli olan yerleşim ve montaj işleri de gerçekleştirilerek hizmet tamamlanmış olur. Uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanarak profesyonel desteği edinmek için yapmanız gereken tek şey firmamıza başvurunuzu iletmedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sigortası Nedir?

Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti alımınızda yer açtığımız hizmet sözleşmesi ile tüm haklar ve yükümlülükler kayıt altına alınarak mutabakatın imza altına alınması sağlanır. Hizmet sunumunda aksaklığın ya da yanlışlığın yaşanması durumunda da yaptırımlar gene hizmet sözleşmesinin hükümleri arasında yer almaktadır. Hizmet sözleşmesinde yer alan işlemlere başlama tarih ve saati ile beraber ise sigorta güvencesine de sahip olunur.

Sarıyer evden eve nakliyat kurumsal ve sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanarak avantajlı bir nakliyat işlemlerine yer vermenin de ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde edindiğiniz nakliyat sigorta hizmeti ile eşyalarınızın maddi değeri de koruma altına alınır. Tüm özen ve itinaya karşın yaşanabilecek olan hasar, zarar ya da ziyanlarda eşyanızın maddi değeri tarafınıza ödenir. Böylelikle garantili ve güvenli bir hizmet almanız da mümkün olur.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırması

Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları işlemlerinde her nakliye çalışması için farklı tutarlar belirlenir. Bu işlemin gerçekleşmesinde ise eksper raporu büyük önem taşımaktadır. Firmamıza gerçekleştireceğiniz hizmet başvuru talebiniz sonrasında adresinize ulaşım sağlayacak olan yetkili personelimiz ücretsiz eksper hizmeti sunar. Eşya yükü, bina durumu, yeni adres ile olan mesafe hesaplaması, yeni yerleşim yeri bina durumu, talep edilen ek hizmetler gibi detaylara yer açılarak evden eve nakliyat hizmet fiyatlandırması gerçekleştirilir. Fiyatlandırmanın yapılması akabinde hizmet bedeli onayınıza sunulur. Hizmet bedeline onay vermeniz ile beraber hizmet sözleşmesi yapılarak işlemler belirlenen tarih ve saatte sunulur.

 

Call Now Button