Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat  sektöründe uzun yıllardır kurumsal ve sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Ev, iş yeri, depo ya da arşiv alanlarının yanı sıra parça eşyalar gibi birçok farklı eşyanın bir yerden farklı bir adrese nakledilmesi işlemlerinde Başakşehir nakliyat firmamızdan destek alarak konforlu bir taşımacılık hizmeti almanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Ev ya da benzeri tüm alanlarda yer alan eşyanın nakliye işlemleri öncesinde toplanması, eşyaların paketlenmesi ve kolilere aktarılması işlemleri son derece zaman alan çalışmalarıdır. Bedensel olarak yaşanacak olan yorgunluğun yanı sıra psikolojik olarak da sizi yıpratacak olan çalışma aynı zamanda maddi olarak da sizi zorlayacaktır. Fakat Başakşehir evden eve nakliye hizmetini sunmakta olan firmamızdan destek talep ederek tüm bu yükü üstünüzden atabilirsiniz.

başakşehir evden eve nakliyat

 


Başakşehir evden eve nakliyat
hizmeti sunan firmalar arasında yer alan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarak taşınma yükünüzü omuzlarınızdan alır. Böylelikle size sadece yeni adresinize alışma derdi kalır.

Başakşehir Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?

Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti alımı için öncelikle firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek evden eve nakliye hizmeti başvurunuzu oluşturmanız gerekir. Gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında ise yetkili personelimiz adresinizi ziyaret ederek eksper raporunun hazırlanmasına yer açar.

Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti alımınız için son derece önemli olan eksper raporu hizmet bedelinin hesaplanmasını sağlar. Ücretsiz olarak tarafınıza sunulacak olan eksper hizmetinden eşya yükünüz, bina durumları, binalar arasın net mesafe ve ek hizmet talepleri gibi birçok farklı detaya yer verilmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları tüm bu detaylardaki farklılık sebebi ile değişim gösterir.

Sunulan hizmet bedeline onay vermeniz sonrasında ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek taraflar arasında imzalanır. Hizmet sözleşmesinde belirtilen tarih ve saatte uzman personelimiz adresinize erişim sağlayarak tüm eşyanın kısa sürede toplanarak kapalı kasa araçlara sevk edilmesi işlemlerini gerçekleştirilir. Araç ile nakledilen eşyanız yeni adresinize taşınarak gerekli yerleşim ve montaj işlemleri sonrasında ise hizmet sona erer.

Evden Eve Nakliye Hizmet Sözleşmesi ve Nakliye Sigortası

Başak şehir evden eve nakliyat işlemlerinde firmamız tarafından sunulan eksper hizmeti sonrasında belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz sonrasında sözleşme düzenlenir. Her iki tarafın mutabık olduğunun ispatı olan hizmet sözleşmesi aynı zamanda her iki tarafında yükümlülüklerine yer verilmesinin yanı sıra haklarının da korunduğu önemli bir akittir.

Evden eve nakliye hizmetini alacağınız tarih ve saatinde yer aldığı bu sözleşme hükümlerine uygun işlem yapılmaması durumunda yaptırımlar ise sözleşme hükümlerinde açık olarak yer almaktadır. Hizmet sözleşmesi aynı zamanda firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan tüm taşımacılık hizmetlerinden sigorta kapsamında nakliyenin tamamlanması açısından da önem taşır.

Evden eve nakliye hizmet sözleşmesi ve nakliyat sigortası ile daha güvenli bir hizmet edinmenin de avantajını elde edersiniz. Nakliyat sigortası kapsamında sevk edilecek olan eşyanızda tüm itinalı çalışmalara karşın oluşabilecek olan kaza, hasar, ziyan, zarar ve kayıp durumlarına karşı tüm eşya yükünüzün maddi karşılığı koruma altına alınmış olur. Yaşanabilecek olan bu gibi durumlarda eşya bedeliniz hesaplanarak sigorta kapsamında tarafınıza ödenir.

Konusunda uzman personelimiz tarafından sunulacak olan profesyonel taşımacılık işlemlerinizde hizmet sözleşmesi ve sigortası bu nedenler ile son derece önemlidir.

Başakşehir evden eve nakliyat kurumsal ve sigortalı taşımacılık

Bu hizmeti sizlere sunan firmamızdan gerekli desteği almak için hemen başvuru talebinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli personelimizden profesyonel destek alacağınız hizmetlerimiz ile kaliteli, garantili ve güvenli bir taşımacılığa yer açmanın da avantajına sahip olabilirsiniz.

 

Call Now Button