Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak yükünüzü hafifletiyoruz. Ev, iş yeri ve daha birçok alanda yer alan eşyaların farklı yere nakledilmesi son derece sıkıntılı bir dönemi yaşamanıza sebep olabilir. Karşılaştığınız bu zorluk ilk olarak her ne kadar basit ya da kolay olarak algılansa da eşyaların toplanması ve toplanan eşyaların nakli bir hayli zorlu sürece neden olmaktadır. Gerçekleştireceğiniz nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek alarak eşyanızı kolaylıkla ve hasarsız olarak yeni yerleşim yerinize sevk edilmesi işlemlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlere yardımcı olan firmamız garantili ve güvenli bir taşınma işlemi sunarak konforu yaşamanızı sağlıyor.

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetialmak için öncelikle firmamıza başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemlerimizde profesyonel destek sunarak eşyanızın hasarsız olarak yeni yerleşim yerine taşınmasını sağlıyoruz. Sadece uzman ekip çalışması değil aynı zamanda kaliteli araç gereç ve malzeme teminine de yer veren firmamız itina ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirir.

Gerçekleştirilecek olan taşınma işlemlerinizde kapalı kasa araç kullanımına yer vererek kötü hava koşullarında, yağış, toz ve güneşten etkilenmenin de önüne geçilir. Bunun yanı sıra asansörlü taşımacılık sisteminin de kullanılması ile eşyanın binadan daha hızlı ve güvenli şekilde nakledilmesini sağlıyoruz.

Firmamıza yapacağınız evden eve nakliye hizmet talep başvurunuz sonrasında konusunda uzman olan personelimiz adresinizi ziyaret ederek taşınmaya konu olan eşya yükünü, binanın taşınmaya uygunluğu ve yeni yerleşim yeri hakkındaki bilgileri edinir. Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmetimiz sonrasında ise Ataşehir evden eve nakliyat hizmet bedeli hesaplanarak tarafınıza sunulur. Alınan onay sonrasında ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek taraflar arasında imzalanır. Böylelikle sözleşmede yer alan tarihte ve saatte hizmet sunulur.

Evden Eve Nakliyatta Hizmet Sözleşmesinin Önemi

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde, konusunda uzman ve deneyimli ekipten alınacak destek kadar firmamın sundukları da önem taşımaktadır. Kaliteli malzemeler ve araç gereç kullanımının yanın da mutlaka hizmet sözleşmesinin imzalanması gereklidir.

Evden eve nakliyat hizmetinde sözleşme her iki tarafın mutabık olduğu anlamına gelmektedir. Hizmet alanın ve hizmet sunanın tüm haklarının korunmasına destek olan sözleşme aynı zaman yükümlülükleri de açık olarak belirler. Hizmet alımınızda hangi hizmetleri alacağınız ve bunun karşılığında ödemeniz gereken tutar açık olarak kayıtlanır. Ayrıca sözleşmede belirlenen tarih ve saatte sunulmayan hizmet durumunda ise sözleşmede indirim talep etme ya da tek taraflı fesh etme hakkınızda bulunmaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat kurumsal ve sigortalı taşımacılık

hizmetinden yararlanmak için mutlaka sözleşmesinin firma tarafından sunulması gereklidir. Böylelikle söz konusu eşyanın nakliyesinde nakliyat sigortasından yararlanarak olası kaza hasar ya da zarar karşı da eşyanızın maddi geri dönüşü de mümkün olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları farklılık gösterir. Yeni yerleşim yeriniz ile taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu yerleşim yeri arasındaki mesafe, binaların durumları, eşya yükü, binanın asansörlü olup olmaması, asansörlü taşıma sisteminin kurulumuna uygunluk gibi birçok detay fiyatlandırmada önemli etkenlerdir.

Evden eve nakliye fiyatlandırmalarının yapılmasında öncelikle eksper hizmeti sunularak buna göre her nakliye işlemi için farklı bedel belirlenir. İşlemlerinizde aynı zamanda talep ettiğini ek hizmetlerde eksper raporuna kayıt edilerek buna göre net fiyat bilgisine ulaşılır.

Evden eve nakliye hizmetinde kaliteli ve güvenli işlemlere uzman ve deneyimli bir ekipten edinmek için hemen firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Call Now Button